Sklemix
- Regały dla sklepów w galeriach handlowych 
- Regały magazynowe z integracją
- Regały magazynowe
- Regały wspornikowe
- Regały sklepowe
- Boksy kasowe

Supermarkety - regały sklepowe

Dane techniczne

SystemMONOS, MEGA,
CE25, CX-25
Wysokość800 mm -
3000 mm
Szerokość600 mm - 1330 mm
GłębokośćG-200 mm -
G-900 mm
SPRZEDAM REGAŁY SKLEPOWE609-612-409
Tanie regały sklepowe www.sklemix.eu

Opis realizacji

Regały sklepowe dla supermarketów.
Posiadamy w sprzedaży regały sklepowe dla każdego supermarketu.

Regały sklepowe przyścienne w czterech systemach do wyboru: MONOS, MEGA, CX25, CE25, przystosowane są do ustawiania w punktach handlowych bezpośrednio pod ścianami. Przeznaczone są w szczególności dla sklepów ogólnospożywczych, przemysłowych oraz supermarketów.
Nasze regały sklepowe charakteryzują się funkcjonalnością i bardzo prostym montażem. Są one kompatybilne z regałami TEGOMETALL, EDEN, które mogą być wykorzystane w placówkach oferujących towary w opakowaniach zbiorczych oraz w dużych opakowaniach.
Nasze regały sklepowe spełniają wymogi składowania i ekspozycji towarów każdej branży od spożywczej przez przemysłową, chemiczną jak również metalową. Dzięki możliwości dowolnej konfiguracji modułów istnieje możliwość dopasowania do każdego wnętrza.
W przypadku zaistnienia potrzeby dopasowania modułu do wymiaru – nietypowy, jesteśmy w stanie wykonać moduł dostosowany do wymiarów podanych przez klienta. Ich wysokości zarówno dla regałów przyściennych jak i gondoli są różne w zależności od potrzeb. Półki sklepowe o różnej głębokości umożliwiają dobór wielkości potrzebnej do wyeksponowanie każdego towaru. Fronstopery przednie i boczne zabezpieczają towar oraz umożliwiają jego składowanie na regałach, a listwy cenowe występujące w różnych kolorach pozwolą na czytelne jego oznaczenie.
W przypadku ekspozycji towarów wymagających zawieszenia możemy zastosować ścianki tylne perforowane umożliwiające zastosowanie różnego rodzaju zawieszek.
Do regałów sklepowych zarówno ze ściankami gładkimi jak i perforowanymi można zamontować belki które pomogą w ekspozycji i segregacji towarów. Regały sklepowe tego typu występują jako przyścienne oraz dwustronne gondole przeznaczone do sklepów samoobsługowych jako samodzielne regały w środkowych częściach ekspozycji umożliwiające dostęp do towarów z każdej strony, a przy zastosowaniu czoła również z jej boków.
W wielu placówkach handlowych istnieje konieczność doświetlenia ekspozycji, efekt ten osiągniemy przez zastosowanie modułów z oświetleniem górnym a przy zastosowaniu luster uzyskamy optyczne zwiększenie powierzchni wystawienniczej oraz złudzenie mnogości towarów. Regały alkoholowe, piekarnicze i warzywnicze z reguły zamawiane są z lustrami i oświetleniem co znacznie podnosi walory eksponowanego towaru.
Natomiast zawsze gdy oczekuje tego klient istnieje możliwość wykończenia jak również wykonania dodatków z płyt meblowych do zamówionych towarów.

Zalety naszych regałów sklepowych:
- Atesty wytrzymałościowe
- Atesty bezpieczeństwa użytkowania
- Atesty higieniczne na używane farby
- Wysoka jakość - Certyfikaty
- Przystępna cena
- Indywidualne realizacje regałów (wymiary)Kontakt:609612409